Cytat dnia

Jeżeli nie można mieć całego ciasta, to i tak można mieć radość przy wydłubywaniu i jedzeniu rodzynków. Poza tym warto żyć chwilą, choć często chce się własne serce odłożyć do lodówki. [Janusz Leon Wiśniewski]

Dobra Muzaaaaa

UwAGa !!

W naszym klubie ponownie ruszają zajęcia muzyczne :)
  • lekcje gry na gitarze
  • warsztaty bębniarskie

Nie masz instrumentów ? Przyjdź - użyczymy Ci naszych :)

Kiedy: Zapraszamy w każdy czwartek o godzinie 16:00

Gdzie: Klub Młodzieżowy ul. św. Mikołaja sala nr. 9
 Ale będzie muzaaaaaa!!!

 

 

Warsztaty teatralne

Warsztaty teatralne
    
Jutro (28.11.13) odwiedzi nas młodzieżowa grupa teatralna z Gdyni, która zaprezentuje nam swój nowy spektakl. Po przedstawieniu odbędą się warsztaty teatralne, poprowadzone przez panią Sylwię Nowicką, założycielkę grupy. Młodzież podzieli się z nami swoim scenicznym doświadczeniem i podpowie jak odpowiednio przygotować się do wystąpień publicznych.


Zapraszamy wszystkim zainteresowanych teatrem i nie tylko!

Warsztaty teatru ulicznego

Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 13-18 lat na tydzień warsztatów teatru ulicznego, które odbędą się w Klubie Młodzieżowym "Młodzieżownia". W planie między innymi nauka żonglerki i granie na instrumentach. Warsztaty zakończą się w piątek (10 sierpnia) pokazem finałowym w Parku Kilońskim, na który zapraszamy wszystkich mieszkańców. Pierwsze spotkanie w poniedziałek (6 sierpnia) o godzinie 10.00 w Klubie, ul. św. Mikołaja 1.

Zapraszamy młodzież do HipHop SquAd

Klub Młodzieżowy zaprasza młodzież w wieku 13-18 lat do uczestnictwa w projekcie pt : HipHop SquAd. Jego zamierzeniem jest stworzenie hiphopowego składu tanecznego i przygotowanie finałowego show. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki w godz. 16.00-17.30 i poprowadzi je bboy Meks – Maksym Grabarczyk – tancerz z czołówki polskiej sceny hip-hopowej.

Czytaj więcej: Zapraszamy młodzież do HipHop SquAd

Zajęcia teatralne dla młodzieży

W każdy czwartek w godzinach od 16.00 do 19.00 w naszym Klubie młodzieżowym odbywają się warsztaty teatralne, które prowadzi aktorka - Pani Anna Maja Miller z teatru Maszoperia. Warsztaty te przygotowują klubowiczów m.in. do wystawienia etiudy dla Chorych z  Centrum Ojca Pio.

Wszystkie osoby chętne do pomocy innym oraz Ci, którzy pragną nauczyć się rzemiosła teatralnego zapraszamy do naszego Klubu Młodzieżowego, który znajduje się przy ul. Św. Mikołaja 1 w Gdyni Chyloni.

Kontakt pod nr tel: 518 502 871 oraz pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

kontaktKlub Młodzieżowy „Młodzieżownia”
ul. Św. Mikołaja 1, sala nr 9
81-062 Gdynia
tel. 506-231-732
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.