Cytat dnia

Jeżeli nie można mieć całego ciasta, to i tak można mieć radość przy wydłubywaniu i jedzeniu rodzynków. Poza tym warto żyć chwilą, choć często chce się własne serce odłożyć do lodówki. [Janusz Leon Wiśniewski]

Europejski Dzień Sąsiada – na długo go zapamiętamy!

Dzień sąsiada, który obchodziliśmy w piątek 23.05.2014 pozostawił w naszej pamięci wiele radosnych momentów. Ale się działo!

Wśród wielu atrakcji mieszkańcy odwiedzali chętnie punkty przygotowane przez naszą świetlicę, Klub Młodzieżowy oraz Siostry Misjonarki. Na naszych stanowiskach dzieci i dorośli: malowali twarze, skręcali kolorowe balony (zrobiliśmy 200 piesków, motylków, mieczy, słoni, żyraf, kwiatów…), rozgrywali turnieje ulubionych gier karcianych (w niezliczonej licznie), uczestniczyli w warsztatach bębniarskich, z poświęceniem łowili skarby w błocie oraz wykazali się wiedzą odpowiadając na pytania quizu dotyczącego Stowarzyszenia.

Był to czas integracji, zabawy i wzajemnego poznawania. Cieszyły nas odwiedziny zaprzyjaźnionych rodzin, jak również zainteresowania i życzliwość nowych osób.

Za rok też będziemy z Wami!

Do zobaczenia!

Byliśmy w Domu Dziecka

Finał projektu "Baw się z nami z dzieciakami" za nami. Zarówno nasza młodzież jak i dzieci z Domu Dziecka bawiły się super. Były gry i zabawy, grillowanie, warsztaty muzyczne, które poprowadziła młodzież z Klubu. Dziękujemy gospodarzom za miłe przyjęcie i czekamy na kolejne spotkanie....

Zobacz zdjęcia na: https://www.facebook.com/Klubmlodziezownia

BAW SIĘ Z NAMI Z DZIECIAKAMI !

Niebawem Dzień Dziecka, dlatego też szykujemy się do wielkiej niespodzianki dla dzieci z Domu Dziecka w Gdańsku. Wspólnie z nimi chcemy świętować ten dzień. Nie zabraknie atrakcji sportowych, zabaw integracyjnych, wspólnego grilla. Jeżeli masz ochotę przyłączyć się do nas, przyjdź!

Czekamy na Ciebie 21 maja w godzinach 16:00 - 19:30 - spotkanie organizacyjne przed wyjazdem:)

Klub Młodzieżowy

ul. Św. Mikołaja 1

sala nr 9.

Tel. 506-231-732.

Zapraszamy :):):)

Dzień Sąsiada :) spotkajmy się jutro na dzielni ;)

Przed nami DZIEŃ SĄSIADA NA CHYLONI!

W najbliższy piątek, 23 maja zapraszamy Was bardzo serdecznie na kolejny już Dzień Sąsiada na Opata Hackiego i Zamenhofa. W ramach imprezy odbędą się konkursy, zabawy oraz zawody sportowe, a wśród nich mecz piłki nożnej. Krótko mówiąc - będzie się działo i nas nie może zabraknąć! Rozpoczęcie o godzinie 16, a zakończenie ok. godz. 20. Przyjdźcie koniecznie i bawcie się razem z nami!

 Ważna informacja: ze względu na to wydarzenie zajęcia w Klubie w czwartek zostają odwołane.

Młodzież Dzieciom :)

UWAGA!!!
 Startujemy z nowym projektem, który będzie dotyczył organizacji Dnia Dziecka. Szukamy wolontariuszy, którzy chcieliby włączyć się w organizacje tego wydarzenia. Zapraszamy osoby, które potrafią prowadzić różnego rodzaju gry dla dzieci, uzdolnione muzycznie, teatralnie, chcące pomóc przy zbiórce zabawek oraz w przygotowaniu całego wydarzenia. Projekt będzie skierowany do dzieci znajdujących się w Domu Dziecka. Zapraszamy wszystkich, którzy razem z nami chcą zrobić coś dobrego dla innych.

Kontakt

kontaktKlub Młodzieżowy „Młodzieżownia”
ul. Św. Mikołaja 1, sala nr 9
81-062 Gdynia
tel. 506-231-732
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.